Hamile Rehberi, Hamilelik Rehberi, Gebelik Rehberi, Bebek ve Anne Sağlığı Bilgileri, Hamile Kalmak, Hamile Olmak, Gebelik ve Hamilelik Hakkında Bilgiler, Doğum Rehberi, Hamilelik Sorunları Rehberi

Anne, Bebek ve Oyuncak Ürünleri Ucuza Satın Al

  

     Ana Sayfa
     Hamilelik
     Çocuk Bakımı
     Diyet
     Vitaminler
     Kadın Sağlığı
     Güzellik
     Bebek İsimleri
     Bebek Örgüleri
     Kadın Haberleri

  Arama Kriteri:    
Bahar yorgunluğuna ödüllü vitamin

Solgar Vitamin, bahar yorgunluğunu daha kolay atlatmanız ve baharın keyfini doya doya yaşamanız için size güçlü bir vitamin takviyesi sunuyor

1947 yılından itibaren besin destek ürünü sektöründe kilometre taşları yaratan Solgar Vitamin'in, multivitamin-minerallerden oluşan VM 2000 adlı ürünü stres, yorgunluk, düzenli beslenememe gibi sorunlarımızı çözmemizde destek vermesi amacıyla üretildi. 2003 yılında " En İyi Besin Takviyesi" ödülünü alan VM 2000, günlük koşuşturmalar arasında atladığımız öğünlere ve normal bir temponun üstüne çıkıp, harcadığımız enerjilere rağmen vücudumuzun güçlü kalmasına önemli ölçüde yardımcı oluyor.

Bahar yorgunluğuna vücudunuzun yenik düşmemesi için yapabilecekleriniz arasında; güçlü bir vitamin takviyesi alınması, gevşeme egzersizleri yapılması, meyve ve sebze ağırlıklı beslenilmesi, günlük içilen su miktarının 2 litre civarında tutulması, iyi ve kaliteli bir uyku düzeni ile stresin azaltılması, sigara, alkol ve kafeinin az tüketilmesi sağlık profesyonelleri tarafından öncelikli olarak öneriliyor.

İçeriğini vücudun ihtiyaç duyacağı oranlardaki vitaminler, mineraller, aminoasit/protein ve antioksidan bitki karışımlarının oluşturduğu VM 2000 geliştirilmiş formülü ile tam bir besin takviyesidir. Günlük yaşantımıza destek olan VM 2000, 21. yüzyılın temposuna yetişmeye çalışan yaşamlar için tercihen yemeklerden sonra tavsiye ediliyor.


Bu bilgi 3763 kez okunmuştur.
Hamilelik Rehberi, Gebelik Rehberi, Gebe ve Hamile Sağlığı Bilgileri